wtorek, 10 maja 2011

Ratunku!

Nie mam czasu, nie mam siły, nie mam weny! Po dwóch miesiącach przerwy wróciłam do pracy i po powrocie do domu po prostu nie wiem w co mam ręce włożyć*. Już pięć recenzji czeka na napisanie i doczekać się nie może. Myślałam, że uda się w weekend, ale stawianie nowego kompa (dla mnie) i reinstalowanie starego (dla rodziców) zjadło mi oba dni i jeszcze wczorajszy wieczór. Okazało się jeszcze, że klawiatura, którą kupiłam (najtańsza**) jest do... no nie będę się wyrażać, więc właściwie to powinnam sobie jeszcze kupić inną klawiaturę :/
I jest do zrobienia jeszcze to, i tamto, i wogóle :/ Poza tym po siedzeniu 8 rodzin w przed kompem w robocie, w domu mnie już do niego za bardzo nie ciągnie... W efekcie w czytniku RSS mam ok. 200 zaległych wpisów z blogów czytelniczych i 260 robótkowych i już nawet w moich ulubionych blogach czytelniczych mam zaległości :/
Miałam napisać przedpremierową recenzję "Wezwania Ziemi" Carda, premiera dziś, a ja nie napisałam jeszcze ani słowa :( No, nic trudno, recenzja będzie normalna, a nie wyprzedzająca, bo ja do niej muszę usiąść na spokojnie. Dobrze chociaż, że książkę zdążyłam przeczytać...
No to się wyżaliłam. To teraz proszę trzymać kciuki, abym w ten weekend miała wenę na napisanie tych zaległych recenzji i mogła z nowymi siłami przystąpić do czytania i recenzowania kolejnych książek :)

*oczywiście nie skończyłam jeszcze poprzeprowadzkowego cyrku
**do tej pory regularnie kupowałam najtańsze klawiatury i były ok.

9 komentarzy:

 1. Życzę Tobie abyś szybko doszła do "normalności". Ja wiem jak to jest. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam w kciuki, żebyś ogarnęła i wyrobiła sie ze wszystkim i dużo weny twórczej też życzę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do niechcicy ogólnej, mam teraz podobnie - niby wiosna, słoneczko świeci, nic, tylko rozłożyć się z książką w parku i czytać, czytać, a potem recenzje pisać. A tu lipa, bo czytanie to jeszcze jak cię mogę, ale z pisaniem gorzej... A i zaległości na blogach rosną w tempie niemalże wykładniczym.:( Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Ci szybkiego ogarnięcia poprzeprowadzkowego chaosu i trzymać kciuki na weekend.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A recenzja pewnie dla wydawnictw, i napisac trzeba? Buuuuu:(.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wszystkim za pocieszenie :)

  Moreni jakbyś mi to z ust wyjęła :) Czytać jeszcze czytam, ale pisać... ech szkoda gadać...

  Iza z tych zaległych pięciu to aż trzy są dla Pruszyńskiego, więc napisać trzeba, choć pozostałe także chce napisać, choć są już tylko dla mnie i oczywiście dla Was :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Maj i czerwiec to dla mnie zawsze pracowite miesiące, ale w tym roku zamieszanie przerasta wszystko, łącznie ze mną. Życzę, żeby jak najszybciej udało ci się wszystko ogarnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwykle maj-czerwiec też tak dla mnie wygląda - wiecznie brak mi czasu. Przy założeniu, że śpię mniej więcej cztery godziny na dobę jakoś ogarniam, jeśli to przedłużę, bywa gorzej. Póki co nadążam jeszcze z recenzjami i blogami, ale czasem resztką tchu ;) Czasu w takim razie życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki i życzę więcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...